30. paź, 2018

Tutaj wschodzi słońce

Przepyszne śniadanie w milym towarzystwie..... z Sherlockiem☺
Można? Mozna wszystko kiedy tylko pozwolisz sobie na odrobinę spontaniczności , zaryzykujesz i zaskoczysz😉😉😉
Trzeba przyznać Sherlocku jesteś pod dobrą opieką. Atmosfera w pracy to jeden z najważniejszych elementów dobrej współpracy.
Sherlocku martwilam sie wydarzeniami ostatnich dni. Zwłaszcza od wtorku, Sherlocku wiesz o czym myślę. To musiało cholernie Cię zaboleć. Nie wiem, Ty jesteś mężczyzną, ale ja pewnie płakałabym i nie chciała przestać. Tak silne emocje. Wybacz,  nie chodzi o to, że myślałam tylko o sobie. 
Zobaczyłam ten obraz, z tego miejsca, które zamiast dawać nadzieję kojarzy się raczej z obawą. Jedyne co mogło Ci dać ukojenie to moment kiedy mogłeś zobaczyć, dotknąć, przytulać i porozmawiać. 
Jesteś silny i dobry. Pamiętaj o tym. Obiecaj mi to. 
Wczoraj stojąc przy patelni między czosnkiem, brokułem i makaronem, zatesknilam za Tobą. Tymczasem Ty jesteś w jaskini. Nie mam zamiaru Cię z niej wyciągać. Na szczęście ta jaskinia to praca od rana do wieczora. Praca , którą lubisz. A pszczoły już raz Cię ratowały. Po dlugiej zimie i wciąż bładzącej wiosnie, ktora miejmy nadzieję  w końcu odnalazła do nas drogę, teraz Ty  jesteś potrzebny im. Na szczęście to twoja pasja i dzięki temu wiem, że dobrze o nie dbasz. 
Wyłączyłam telefon i wcześnie rano wpadłam na pomysł żeby zrobić Ci niespodziankę. Z pewnością nie bedziesz sie musiał krępowac... To byla chwila. zrobiłam maly pakunek w pracy, ubralam "czarnucha" i połączyłam przyjemne z pożytecznym. Chyba o tych kilka kilometrów w bok nikt się nie będzie czepiał. 
Musiałam tylko wiedzieć, czy będziesz w ogole w pracy. Innymi słowy musiałam wysłać wiadomość, ze zostawię cos dla Ciebie w sekretariacie, bez względu na to czy bedziesz czy nie. 
I słońce chyba i do nas się uśmiechnęło. 
Ty ugosciles mnie;) 

Nie martw sie. Popatrz . Wyobraź sobie słońce wstaje codziennie. Nadzieja jest jak słońce, czasem przykryje ja smutek, żal a moze nawet bezradność. Ale nadzieja jest zawsze. Pamiętaj moj Sherlocku.

11. maj, 2017